Mixed MediaKarışık teknik işlerime ayrılmış bu bölümde ahşap, kanvas, kağıt ve sergi duvarları gibi çeşitli malzemeler üzerine uygulanmış stencil çalışmalarım yer alıyor. Ayrıca alçı işler, çizim, resim, ahşap oyma ve daha pek çok şey. Keyfini çıkarın.

This Mixed Media part includes stencil work that has been applied on various materials such as wood, canvas, paper, and interior walls for exhibitions. It also includes plaster applications,  drawings, paintings, woodcarvings, and many more. Enjoy!

Please feel free to comment on my work good or bad. Thanks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sıkıysa Paylaş:

Recent Posts

37. Grafik Tasarım Ödülleri’nin Kazanan İşleri
Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu tarafından düzenlenen 37. Grafik Tasarım Sergisi ile birlikte yılın en iyi grafik tasarım çalışmaları da ödüllendirildi.


1978’de Grafikerler Meslek Kuruluşu ismiyle kurulan Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu, reklam ajansları ve tasarım stüdyolarının yaratıcı kadrolarındaki grafik tasarımcılardan akademisyenler ve öğrencilere uzanan üyeleriyle grafik tasarım alanında çalışmalar yürütüyor. Grafik tasarımın gelişmesi, bu alanda üretenlerin iletişim kurması ve mesleki haklarının korunması gibi temel amaçlar belirleyen GMK, her yıl düzenlediği Grafik Tasarım Sergisi ile bir seçki organize ederek 37. Grafik Tasarım Ödülleri dahilinde eser sahiplerini ödüllendiriyor.Grafik Tasarım Sergisi, Karaköy’de TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin ev sahipliğinde 9 Kasım’da açıldı. Sergiyle birlikte de ödül alan çalışmalar duyuruldu. Bigumigu’nun da basın sponsoru olarak destek verdiği etkinlik kapsamında 28 kategori ödülü ve 9 özel ödül sahiplerini buldu. 426 tasarımın başvurduğu yarışma ve sergi, 18 Kasım’a dek ziyaret edilebilir.Başarı ödüllerini incelemek ve detaylı bilgi almak isterseniz burayı ziyaret edebilirsiniz.

 Source: bigumigu

 

 
Sıkıysa Paylaş:
  1. OSMAN Productions: Peyote night! Leave a reply
  2. Disc Jockey Ari – NOH Radio – ALL FOR HEIDI dj set @Gizli Bahçe Leave a reply
  3. Indigenous apocalypse by Ari Alpert Leave a reply
  4. Atatürk by Ari Alpert Leave a reply
  5. New Kicks from Ari Alpert Leave a reply
  6. Shepard Fairey Street Basics – FULL VIDEO Leave a reply
  7. Who is Banksy? Leave a reply
  8. Why Drexciya took Detroit electro underwater Leave a reply
  9. Travis Scott – SICKO MODE ft. Drake Leave a reply
  10. Aphex Twin – t69 COLLAPSE Leave a reply