OSMAN PRODUCTIONS 16th anniversary Party @ Gizli Bahçe 

 

Line-up:

Bang!
Burax
Disc Jockey Ari
Ranza
Y.UNAN

https://www.facebook.com/buraxmusic/
https://www.facebook.com/CansuAybarOfficial/
https://www.facebook.com/DiscJockeyAri/
https://www.facebook.com/YesimUnanOfficial/
https://www.facebook.com/djranza/

Osman Productions 1 Şubat Cuma gecesi yine kendine özgü stiliyle 16.yılını kutlarken sizleri bu garip ama gerçek gecenin parçası olmaya davet ediyor.

OSMAN PRODUCTIONS ilk adımlarını 2000'li yıllarda, uzun ve ince yollarda atmaya başladı… Yürüdükçe büyüdü, çeşitlendi, kalabalıklaştı.İstanbul'un en hatırı sayılır klüplerinde düzenledikleri görsel sanatları ve elektronik müziği birleştiren çok katmanlı partileriyle şehre nam saldı..

Osman, aslında bir isim ve OSMAN PRODUCTIONS için de bir takma isim. Fakat öyle ki sokaktaki boyacıdan, meclisteki milletvekiline kadar her yerde duyulabilen, rastlanabilen bir isim… Tam burada OSMAN bir duruma da karşılık geliyor. Takma isim olmaktan çok her yere sızabilen, hepimizin içinden zaman zaman dışarı taşabilen, her yerde olabilen bir gülünç beceriksizlik,şaşkın ve dehşet içinde ama serin bakışlarla tanığı olduğu sahnelerin içinde süzülen bir hayali kimlik gibi…

Osman ismine rastlanabilen anların çeşitliliği gibi OSMAN PRODUCTIONS da ana akımdan, alt kültürden, aralardan ve derelerden geçen, hayallerden, gerçeklerden, müzikten ve her türlü imgeden, sokak sanatı, iğne oyası, tığ işi gibi pek çok çeşitte alandan beslenen ve tüm bu alanlarda etkin üretimine devam eden, herkesi de üretime ve devam etmeye teşvik eden bir oluşum.

Osman Productions 1 Şubat Cuma gecesi yine kendilerine özgü stiliyle müdavimleriyle kavuşup gizli bahçeyi 16 yılında şenlendirecek.
Sıkıysa Paylaş:

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*